SMART TRIKE - trojkolka 700 Fold 8v1 Béžová

550-0600

Nový produkt

199,99 € s DPH

Detaily

SMART TRIKE - trojkolka 700 Fold 8v1 Béžová

SMART TRIKE trojkolka 700 Fold 8v1 Béžová, výrobca Smart Trike. Smart Trike predstavuje revolučnú novinku - plne sklápaciu trojkolku s otočným sedadlom o 180 stupňov - smerom k rodičom alebo dopredu. Je určená pre jednoduché skladanie a kompaktné skladovanie. Žiadna komplikácia - nie sú potrebné žiadne nástroje. Žiadna demontáž. Len pár kliknutí. Skvelá na cestovanie - jednoducho ju dáte do auta i na palubu lietadla. SMART TRIKE je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek.

 • Trojkolka v sýtej farbe vhodná pre chlapcov i dievčatká. S pevnou a stabilnou kovovou konštrukciou, ktorá rastie s dieťaťom od 6 mesiacov až do 3 rokov (15 kg).
 • Pre najmenšie deti je určené sklápacie a otočné sedadlo, neskôr (cca 9 m+) sú pre maličké detičky určené vyklápacie stúpačky.
 • Trojkolka pre má 3-bodový bezpečnostný pás v tvare Y s mäkkými vypchávkami
 • Obsahuje aj samostatný bezpečnostný pás a bezpečnostnú plastovú opierku po bokoch, ktorá sa dá neskôr odmontovať.
 • Ergonomicky tvarovaná vysoká chrbtová opierka zabezpečuje zdravé držanie tela a pritom pohodlné sedenie aj dlhšiu dobu.
 • Trojkolka má protišmykové pedále a skladacie stúpačky na nôžky malého dieťaťa, kým ešte nedosiahne na pedále.
 • Riadidlá trojkolky sa pomocou poistky dajú uzamknúť a rodič ovláda smer trojkolky rukoväťou.
 • Pedále sa dajú prepnúť na voľnobeh
 • Pre väčší komfort mamičky je na zadnej časti trojkolky exkluzívna veľká nákupná taška, ktorá zároveň slúži ako obal na zloženú trojkolku. Na drobnosti slúži odnímateľná malá taštička na riadidlách trojkolky.
 • Kolesá trojkolky sú vyrobené zo špeciálnej gumy, ktorá zaručuje tichý chod a dlhú životnosť.
 • Nad trojkolkou a hlavičkou dieťaťa sa nachádza odnímateľná strieška, ktorá chráni dieťa pred slnečnými lúčmi.
 • Vďaka novej pokročilej technológii, ktorú ocenia hlavne rodičia, je detská trojkolka plne ovládateľná len jemným dotykom. Technológia Touch Steering umožňuje extra ľahké manévrovanie i v ostrých zákrutách a hladkú jazdu vďaka zabudovanému tlmiču kolies.

Použitie v jednotlivých krokoch podľa veku dieťatka:

Krok 1: Rozloženie trojkolky
Kompaktne zložená trojkolka - ľahko sa otvára. Žiadna montáž. Jednoducho sa hodí do každého auta. V zloženom stave má až o 85 percent menší objem.

Krok 2: Trojkolka slúži ako kočík s otočeným sedadlom

Sedadlo sa otáča o 180 stupňov a sklopí sa - dieťa ľahko spočíva pohodlne - otočené k rodičovi. Nôžky má uložené na sklopenej taške.
Krok 3: Trojkolka slúži ako kočík
Od 9 mesiacov vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom trojkolka je otočená smerom dopredu.
Krok 4: Trojkolka ovládaná rodičom
V 12 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom mu už vyklopíte stupačky. Dieťatko sedí pohodlne opreté o polstrovanú zvýšenú opierku s mäkkou polstrovanou bezpečnostnou lištou.
Krok 5: Jazda sprevádzaná rodičom
V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať opierku chrbta, sedí vzpriamene a začína postupne pedálovať s pomocou rodičov a rodičovskej rúčky na korigovanie smeru a rýchlosti jazdy. V tomto období si dieťa užíva jazdu, učí sa udržiavať stabilitu, buduje si motorické schopnosti.
Krok 6: Tréningová trojkolka
Vo veku 24 mesiacov sa trojkolka stáva tréningovým prostriedkom. Pripojte pedále, prepnite navigačné tlačidlo - deti sa učia ako správne pedálovať.
Krok 7: Klasická trojkolka so zvýšeným operadlom
Vo veku 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a kočík sa premení na krásnu detskú trojkolku, zatiaľ so zvýšeným operadlom.
Krok 8: Klasická trojkolka

Od veku 32 mesiacov mamička odstráni zvýšené operadlo a dieťatko má plnohodnotnú klasickú trojkolku.

Pre deti od 6 mesiacov

Náš tip: Poradíme vám ako vybrať odrážadlo, trojkolku alebo bicykel pre dieťaĎalšie produkty v rovnakej kategórii (30):